Skip to content

Niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów na wymiar

Niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów na wymiar to doskonała alternatywa i dodatek do standardowych modeli. Każde życzenie może zostać spełnione. Nie ma ograniczeń dla Twojej kreatywności. To metoda dla mężczyzn, którzy chcieliby wykonać system o konkretnych cechach: kształt bazy, kierunek osadzenia włosów, skręt, kolor, grubość włosia.

Droga od pomysłu do realizacji jest złożonym procesem, wymagającym odpowiedniej ilości czasu i wielu etapów produkcji. Produkcja uzupełnienia na miarę trwa 8-14 tygodni od potwierdzenia zamówienia.

Broszura szyta na miarę wyjaśnia podstawy i procesy zamawiania prac na wymiar oraz przedstawia różne możliwości.Nasz doświadczony i specjalnie przeszkolony personel z przyjemnością doradzi Państwu w przypadku jakichkolwiek pytań i zapewni fachowe wsparcie przez cały okres – od pomysłu do zamówienia i realizacji.

Często skracamy maksymalny czas dostawy wynoszący 14 tygodni. Twoje zamówienie na produkt indywidualny jest wiążące, potwierdzamy je obustronną umową. Tupet lub treska jest stworzona specjalnie dla Ciebie. Wszystkie nasze prace wykonywane na zamówienie są w 100% wykonywane ręcznie.