Skip to content

Niechirurgiczne systemy zagęszczania włosów dla mężczyzn

Systemy do włosów do trwałego wiązania / łączenia na całą głowę
System włosów daje poczucie posiadania własnych włosów. W przeciwieństwie do klasycznego tupetu dla mężczyzn, system mocuje się do skóry głowy za pomocą specjalnego kleju na okres do 4 tygodni.
 
System włosów tworzy całość ze skórą głowy i dlatego jest całkowicie niewidoczny. Zachowuje się jak Twoje własne włosy, nawet podczas pływania, kąpieli i korzystania z sauny.
 
Systemy włosów są idealne do trwałego łączenia. Wszystkie 6 systemów włosów można łatwo zredukować do pożądanego rozmiaru, dostępnych w szerokiej gamie kolorów i dostępnych od ręki w naszej hurtowni włosów w Warszawie.
 
Średnio monofoniczne modele MT-1000 I MT-3000 zapewniają wysoki komfort noszenia i dobrą trwałość. Tupety foliowe MICRO-SKIN, SECRET-SKIN, ACTIVE-SKIN i STRONG-SKIN zapewniają najbardziej naturalny wygląd i łatwe czyszczenie.
 
Najpierw skórę głowy należy oczyścić specjalnymi środkami i przygotować do integracji. Trwałe połączenie wykonuje się następnie medycznym płynnym klejem (metoda A) lub specjalnym paskiem kleju (metoda B). Połączenie trwa do 4 tygodni.
 
Klient zawsze otrzymuje dwa systemy włosów, dzięki czemu wymienny system można dokładnie wyczyścić. Tylko w ten sposób można zapewnić profesjonalną pracę i czyste połączenie. System włosów zakładany jest zawsze przez specjalistyczne studio za pomocą specjalnych klejów, środków czyszczących i pielęgnacyjnych. Zapewniają one optymalne przyleganie do skóry głowy i naturalny wygląd.